سلام خدمت وردپرسی های عزیز

در این پست میخوایم افزونه های مهم و کاربردی که هر سایت وردپرسی به آن نیاز دارد را به شما معرفی کنیم . می توانید به راحتی آنها رو دانلود کنید . این پست به مرور زمان بروزرسانی می شود تا تمام نیاز های شما وردپرسی عزیز رو پاسخگو باشد .


افزونه ی سئوی یوآست | yoast

 

این افزونه برای بالا بردن سئوی وب سایت شما به صورت کاملا حرفه ای می باشد . این افزونه به صورت پریمیوم در وب سایت ما قرار گرقته است

دیدن نسخه ها و دانلود


افزونه فرم ساز گرویتی فرم | Gravity Form

با این افزونه میتوانید فرم های مختلفی از جمله فرم ثبت نام ، فرم نرخ گذاری ، فروش کالا و هر فرمی که به ذهنتان برسد را میتونید بسازید .

این افزونه از قویترین ها در این زمینه هست و دارا گزینه های بسیار زیاد می باشد. یکی دیگر از خوبی های این افزونه این هست که تمام ایمیل ها و مشخصات فرم رو میتونید داخل دیتابیس ذخیره کنید.

دیدن نسخه ها و دانلود


افزونه افزایش سرعت راکت | Rocket

شما با این افزونه ی حرفه میتونید سرعت وب سایت خود را چند برابر کنید و بالاترین امتیاز ممکن را در gtmetrix بگیرید .

این افزونه تنظیمات حرفه ای برای cdn ، کلودفلر ، کش و کلی قابلیت های دیگر دارد که میتوانید تنها با چند کلیک از آن ها استفاده کنید . این افزونه با اکثر قالب ها سازگار هست و شما میتوانید نسخه حرفه ای آن را به رایگان از سایت ما دانلود کنید.

دیدن نسخه ها و دانلود


افزونه ویرایشگر مداد زرد | YellowPencil

Yellow Pencil یک افزونه ویرایشگر CSS سبک وردپرس است که به شما امکان می دهد طراحی وب سایت را در زمان واقعی ویرایش کنید. این افزونه به شما امکان می دهد هر قالبی را شخصی سازی کنید

دیدن نسخه ها و دانلود


افزونه صفحه ساز ویژوال کامپوزر | Visual Composer

یکی از حرفه ای ترین صفحه ساز ها می باشد که با اکثر قالب های وردپرسی هماهنگ و یکدست می باشد و دارای چندین افزونه جانبی می باشد که بسیاری از این هارا در سایت اورژآنس وردپرس قرار دادیم.

دیدن نسخه ها و دانلود


افزونه امنیتی وردفنس | Wordfence

Wordfence شامل فایروال و اسکنر بدافزار endpoint است که برای محافظت از WordPress از تمامی حملات ساخته شده اند. سیستم دفاعی  با اسلحه Wordfence با جدیدترین فایروال ، بدافزارها و آدرسهای IP مخرب مورد نیاز برای ایمن سازی وب سایت شما می باشد.

دیدن نسخه ها و دانلود


افزونه صفحه ساز المنتور | Elementor

با ویرایشگر Elementor ، تمام فرم های خود را بصورت زنده طراحی کنید. زمینه های خود را انتخاب کنید ، فاصله را افزایش دهید ، ستون ها را تنظیم کنید و طرح بندی کنید … همه چیز را کنترل کنید.

دیدن نسخه ها و دانلود