افزونه YITH WooCommerce Frequently Bought Together نسخه v1.6.2


با نشان دادن بخشی از محصولاتی را که معمولاً با کالایی که مشتری شما در حال مشاهده است ، فروش را افزایش دهید.

بسیاری از آمارهای انجام شده در مورد محبوب ترین فروشگاه های آنلاین نشان داده اند که به دلیل استراتژی فروش مناسب ، فروش به میزان قابل توجهی افزایش می یابد ، و این نشان می دهد که حتی اعداد نیز موفقیت فروش بسیار خوبی هستند. کالاهایی که معمولاً کاربران با هم خریداری می کنند ، برخی از مؤثرترین آنها در بین این استراتژی های بازاریابی است.

استراتژی مناسب فروش متقابل در فروشگاه شما بسیار مهم است زیرا تأثیر بسیار خوبی در نرخ تبدیل دارد.
محصولات ارائه شده به عنوان “اغلب با هم خریداری می شوند” در واقع بسیار جذاب تر هستند ، و مشتریانی که آنها را می بینند ممکن است قبلاً به آنها علاقه مند شوند. بنابراین ، نرخ تبدیل بسیار بالا است.

این افزونه اغلب با هم بهترین انتخاب برای اجرای این ویژگی در وب سایت شما است. شما می توانید محصولات را با یک هدف بسیار خاص و انتخاب شده نشان دهید. یک روش واضح طراحی شده است که به شما امکان می دهد پیشنهادات خود را به صورت مستقیم انجام دهید ، یک پیشنهاد برنامه ریزی شده دارای مزایای مضاعف برای صاحبان فروشگاه و خریداران است. پیشنهادات شما می تواند در زمان زیادی صرفه جویی کند و تبلیغات هدفمندی را برای شما فراهم کند ، که همیشه موثرترین آنهاست.

 

  • دانلود رایگان افزونه YITH WooCommerce Frequently Bought Together نسخه v1.6.2
  •  اماده سازی شده نسخه اصلی توسط تیم wpkomak
  • افزونه کاملا فعال می باشد
  • به صورت کاملا رایگان آن را میتوانید دانلود کنید.
❤️برای حمایت از ما فقط و فقط اورژآنس وردپرس رو به تمامی دوستاتون معرفی کنید❤️

دانلود (Download) :لینک مستقیم (Direct Link)

رمز فایل (File Password): www.wpkomak.ir

محتویات :  افزونه

 

افزونه وردپرسفروشگاهیوردپرس

دانلود افزونه YITH WooCommerce Frequently Bought Togetherدانلود رایگان افزونه Frequently Bought Togetherدانلود رایگان افزونه YITH WooCommerce Frequently Bought Together

دیدگاهتان را بنویسید