قالب فروشگاه دیحیتال مایوزیز | Mayosis – Digital Marketplace WordPress Theme نسخه v2.7.3


اگر می خواهید کالاهایی مانند قالب ، هنری ، آموزش ، موسیقی ، کتابهای الکترونیکی ، عکاسی سهام ، فیلمبرداری سهام ، تم ها ، افزونه ها ، قطعه کد ، نرم افزارها یا خدمات دیجیتال را به فروش برسانید ، مایوزوز برای شما مناسب است. ساخته شده در وردپرس و بارگیری آسان دیجیتال رایگان. Mayosis – Theme Marketplace Digital به شما امکان می دهد بازارچه شخصی خود را مانند Amazon ، eBay ، Etsy ، Themeforest یا CreativeMarket ایجاد کنید و تنها کافی است تا وب سایت خود را بسازید و کالا را بفروشید. این قالب به شدت بصورت سفارشی و سازماندهی شده برای فروش انواع متفاوتی از محصولات دیجیتالی همانطور که در بالا ذکر شد. افزونه یکپارچه ویژوال کامپوزر به شما امکان می دهد صفحات وب خود را به سرعت و بصری ایجاد کنید بدون دانستن یک قطعه کد.
نه تنها این ، بلکه شما می توانید یک بازار را برای دیگران ایجاد کنید که در آن مردم به فروش محصولات خود توسط بازار شما بپردازند و Mayosis اجازه می دهد تا با یک افزونه EDD (Easy Digital Downloads) با نام FES (Front End Submission) استفاده کنید. برنامه های افزودنی محبوب دیگری وجود دارد که توسط Mayosis مانند کمیسیون EDD پشتیبانی می شوند.
  • دانلود رایگان قالب فهرستی Mayosis نسخه ۲.۷.۳
  • فایل شامل دمو ها و افزونه ها می باشد.
  • به صورت کاملا رایگان آن را میتوانید دانلود کنید.
❤️برای حمایت از ما فقط و فقط اورژآنس وردپرس رو به تمامی دوستاتون معرفی کنید❤️

دمو : مشاهده

دانلود (Download) : لینک مستقیم (Direct Link)

رمز فایل (File Password): www.wpkomak.ir

محتویات : فایل قالب ، پلاگین ، داکیومنت ، چایلد تم

از آخرین بروزرسانی این نسخه ۲۵۲ روز میگذرد.
لطفا برای بروزرسانی ، در بخش کامنت همین مطلب ، درخواست خود را اعلام کنید.
در صورت وجود نسخه جدید و ایمن ، سریعا قرار داده خواهد شد.

فروشگاهیقالب وردپرسوردپرس

دانلود رایگان قالب Mayosisدانلود رایگان قالب فروشگاه دیجیتا Mayosisدانلود رایگان قالب فروشگاه دیجیتالدانلود رایگان قالب فروشگاهیدانلود رایگان قالب فروشگاهی Mayosisدانلود قالب Mayosisدانلود قالب فروشگاه دیجیتالدانلود قالب فروشگاه دیجیتال Mayosisدانلود قالب فروشگاهیدانلود قالب فروشگاهی Mayosis

دیدگاهتان را بنویسید